admin_forum
Site Admin
Příspěvky: 231
Registrován: 04 lis 2007, 00:47
Kontaktovat uživatele: ICQ WWW

Co zlepšit na fóru či stránkách?

04 lis 2007, 01:39

Co byste zlepšili na fóru a stránkách? Vyjádřit se můžete přímo zde. Děkuji za komentáře a nápady.

mirkinho
Příspěvky: 145
Registrován: 06 lis 2007, 20:08
Bydliště: Kly u Mělníka
Kontaktovat uživatele: ICQ WWW

Re: Co zlepšit na fóru či stránkách?

06 lis 2007, 20:14

Mozna by strankam prospela vetsi prehlednost, kdyz sem nove stranky videl poprve, asi pet minut mi trvalo nez jsem se zorientoval co kde je. Napriklad barevne rozliseni panelu po stranach by nemuselo byt spatne ;)

admin_forum
Site Admin
Příspěvky: 231
Registrován: 04 lis 2007, 00:47
Kontaktovat uživatele: ICQ WWW

Re: Co zlepšit na fóru či stránkách?

08 lis 2007, 03:59

urcite se nebranim. Co to prasne znamena, pouze barevne rozliseni postrannich list? Popravde jsem dlouhou dobu hledal nejaky jiny vzhled pro wordpress, ktery by byl zdarma (na internetu existuje mnoho galerii, odkud se da stahovat). Ale bud se jednalo o nekvalitni template, nebo byly nejake jine problemy. Kdyby nekdo objevil neco pekneho, necht zanecha prispevek.

quincy
Příspěvky: 1
Registrován: 08 pro 2008, 11:41

Re: Co zlepšit na fóru či stránkách?

08 pro 2008, 11:47

rozhodně chce zlepšit tu přehlednost, jednak bych na hlavní stránce zobrazoval prvně menu RUBRIKY, v tom menu by nebylo špatné zobrazit počet článků, přispělo by to k přehlednosti a nějaké roztřídení podle autorů by taky nebylo špatné, protože takhle je to všechno splácáný v jednom. Dále bych doporučil udělat mapu stránek, tenhle program to zvládne sám: http://www.arnebrachhold.de/projects/wo ... generator/

Luca
Příspěvky: 46
Registrován: 06 lis 2007, 18:57
Bydliště: Dobříš/Grand Marais
Kontaktovat uživatele: ICQ

Re: Co zlepšit na fóru či stránkách?

14 pro 2008, 00:23

souhlasim s roztridenim a zprehlednenim clanku, vlastne ejdulezitejsim bodem na strankach. Nedavo jsem potrebovala vyhledat claek, ktery jsem cetla v minulosti a je to hrozne neprehledne a tezke to najit:)))
jinak super clanky, pepperosi, myslim si, ze se to za vice nez rok solidne rozrostlo!!!! je to hodne napomocny
diiiik
snad se opet naplanuje na konci roku sraz!! Moc rada bych vsechny co tu ted jsou videla a pokecala, protoze ne kazdy mi bude v cechach rozumnet o cem to vubec placam:)))

Evatt
Příspěvky: 4
Registrován: 10 úno 2009, 08:34

Re: Co zlepšit na fóru či stránkách?

10 úno 2009, 08:47

Muze mi nekdo odpovedet, zda existuje podobne forum, ktere se zabyva skolnim pobytem v jinych zemi nez v USA? A jestli neexistuje, nemuzete toto forum rozsirit? http://www.studujemevusaajinde.cz

simon1
Příspěvky: 7
Registrován: 18 čer 2010, 16:21

Re: Co zlepšit na fóru či stránkách?

05 pro 2010, 13:28

BAN spamBOTum

Zpět na „O stránkách“