admin_forum
Site Admin
Příspěvky: 231
Registrován: 04 lis 2007, 00:47
Kontaktovat uživatele: ICQ WWW

Americká maturita

10 lis 2007, 23:10

Prave jsem hledal na internetu a nemuzu najit zadne informace a zkusenosti pri uznavani americke maturity. Kdo to ma vsechno na svedomi? Vite nekdo?

Liaaaaaaaaa
Příspěvky: 151
Registrován: 10 lis 2007, 18:12
Bydliště: Praha, Califonie
Kontaktovat uživatele: ICQ WWW WLM Yahoo Messenger

Re: Americká maturita

27 lis 2007, 19:04

Optimista je slepy, pesimista zatrpkly. [Jean Cocteau]

mirkinho
Příspěvky: 145
Registrován: 06 lis 2007, 20:08
Bydliště: Kly u Mělníka
Kontaktovat uživatele: ICQ WWW

Re: Americká maturita

09 úno 2008, 22:55

muj sen je ze me necha reditel moji budouci americky skoly odmaturovat, pak mi maturitu v cesku uznaji a ja usestrim dva roky nudy ve skole 8-) 8-) 8-) 8-) :D

Liaaaaaaaaa
Příspěvky: 151
Registrován: 10 lis 2007, 18:12
Bydliště: Praha, Califonie
Kontaktovat uživatele: ICQ WWW WLM Yahoo Messenger

Re: Americká maturita

11 úno 2008, 20:08

jo muj je podobny... skola mi da dostatecne velky stypko abych tu mohla zustat - nebo najdu jinou skolu. odmaturuju si tady a pak se dostanu na nejakou skolu (jedno kde, jen asi ne zpatky v cechach, tam sem byla 18 let, tedka mam pravo pobyt nekde jinde... jen aby to rodina pochopila :-) vystuduju si psychologii a budu psat pruvodce po mestech o tom co lidi doopravdy chtej delat a videt, tim skloubim psani a cestovani... a kdyz potkam nekoho kdo by potreboval psychologa tak ho s chuti rozpitvam
Optimista je slepy, pesimista zatrpkly. [Jean Cocteau]

adus
Příspěvky: 4
Registrován: 24 bře 2008, 20:34

Americká maturita

24 bře 2008, 20:38

ahoj, premyslite nekdo, ze si v usa udelate maturitu a na tu ceskou se vykaslete? :) mne by ji asi neuznali, nechodim na gympl a chci na vejsku, kde se vyucuje v aj a kde jim staci americka maturita, tak me zajima, jestli jste na tom nekdo stejne :)

admin_forum
Site Admin
Příspěvky: 231
Registrován: 04 lis 2007, 00:47
Kontaktovat uživatele: ICQ WWW

Re: Americká maturita

26 bře 2008, 06:32

Zdravim.
Tak po amerikcy maturite touzim jenom proto, ze je jednodussi nez ta ceska. Jinak mi to je jedno. Povazuju to jenom za kus papiru. :-) Na jakou vejsku v anglictine jdes? Je ta skola v CR, www stránky...?
Díky.

adus
Příspěvky: 4
Registrován: 24 bře 2008, 20:34

Re: Americká maturita

26 bře 2008, 09:52

ja po ni touzim proto, ze mi skola asi neumozni skladat rozdilovky, resp. umozni, ale ze vsech predmetu, coz opravdu delat nechci a bejt v devatenacti ve tretaku taky nechci :) jinak je to v praze a bud http://www.unyp.cz/index/index nebo http://www.aac.edu/

admin_forum
Site Admin
Příspěvky: 231
Registrován: 04 lis 2007, 00:47
Kontaktovat uživatele: ICQ WWW

Re: Americká maturita

27 bře 2008, 02:09

Ahoj. To me zajima. NEco takoveho bych chtel taky studovat. U unyp.cz jsem videl poplatky za MBA program tmeer 300 000. Ale nevím, zda je to na rok či za celý kurs (4 roky). U aac.edu se plati okolo 80 000 za rok, pokud studujes 3-4 kurzy za semester.
Proc bys tam chtela jit? Jaka fakulta se ti libi? Znas tam nekoho kdo tam jiz studuje, co na to rikas?
Moc me to zajima, diky za odpoved.

P.S.- Bohuzel se musim zajimat o financni stranku, jelikoz nejsem jeden z tech papirovych milionaru. :-) Ale taky me hodne zajima, co mi muze studium prinest.

adus
Příspěvky: 4
Registrován: 24 bře 2008, 20:34

Re: Americká maturita

27 bře 2008, 09:12

no, na university of new york chodi znamy, ale mne se vic libi aac, hlavne comparative law a politics & society :) a chci tam hlavne proto, ze jsem puvodne chtela studovat v zahranici, ale rodice mi rekli, ze po roce v usa uz budu doma :D a tohle se mi zda jako skvely kompromis, navic komparativni pravo se jinde nevyucuje a je s aac moznost odjet na nejaky cas do zahranici..

ps: nemej strach, taky nejsem zrovna petr kellner :)

Miss_Ecuador
Příspěvky: 3
Registrován: 04 črc 2008, 14:10
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele: ICQ

Re: Americká maturita

06 črc 2008, 12:25

Ahoj,

chtěla bych se optat ohledně té maturity. Slyšela jsem, že tam můžete maturovat klidně dřív, když máte nastřádané credity. Já bych měla být teoreticky Junior, jakože tady třeták, a chci se zeptat, jestli se i zde mohla dělat maturita? jasně že pokud by to umožnil ředitel atd, domů bych se vrátila, studovala dál a udělala si i českou maturitu. Jen mě to zajímá, protože by to bylo skvělé, vidět nějaký ten cíl na konci těch 10 měsíců:) Nemáte s tím někdo zkušenosti? :)

Děkuju za odpovědi:)

Zpět na „Studium na střední škole“