MartinT
Příspěvky: 1
Registrován: 17 dub 2011, 20:44

IVY league- Waiting List

17 dub 2011, 20:54

Ahoj,

Uz pomerne dlouho se uchazim o studium na vysoke skole v USA. Mam velmi dobre studijni vysledky, studuji stredni skolu v americe mam 3,80 GPA, 2000 SAT. Byl jsem prijat na na 2 dve univerzity/college ktere jsem si dal jako takzvane "safety school" ale nejvice jsem se zajimal o skolu, Dartmouth college, ktera je clenem IVY league a byla by schopna mne financne pomoci, nutno poznamenat ze rodice jsou mi schopni nejak pomoci, ale rozhodne ne plnou castku.

Tak ted primo k veci, bohuzel jsem nebyl prijat ale ani odmitnut. Byl jsem umisten na Waiting List a tak se ptam jaka je sance, ze zrovna me vytahnou a prijmou? Mate nekdo s timto zkusenosti?

Dekuji MartinT.

KarolinaK
Příspěvky: 1
Registrován: 28 dub 2011, 16:06

Re: IVY league- Waiting List

28 dub 2011, 16:12

Ahoj ahoj,

cirou nahodou jsem studentkou prave na Dartmouthu, a moc rada bych pomohla, protoze jak to tak vypada, jsi nase nadeje na pokracovani mistni Ceske populace :)
Nicmene, waitlist je zaludny. Nerada bych ti nic slibovala, ale muzu se zajit do admissions poptat, jak to s tebou vypada :)
Kdybys mi na sebe dal primy kontakt, asi bychom mohli komunikovat snaz, nez pres forum!
Napis mi na karolina.krelinova@gmail.com

Zatim ahoj a moc drzim palce!
Karolina

Zpět na „Studium na vysoké škole“