Small.Beetle
Příspěvky: 1
Registrován: 08 čer 2011, 21:33

Zkoušky

08 čer 2011, 21:45

Zdravím, chtěla bych studovat vejšku v USA (to nikdo neočekával:D...) a snažila jsem se zjistit, jaká škola, by mi vyhovovala, ale jelikož jsem hodně závislá na stipendiu, které škola poskytuje a často se ohlíží na výsledky ze SAT, ACT, TOEFL atd... tak jsem se rozhodla nejdřív udělat zkoušky a až potom hledat. Co jsem četla na stránkách, jaký je rozdíl mezi SAT a ACT, tak by mi víc vyhovovaly zkoušky ACT, ale mám problém s tím placením... To to vážně nejde zaplatit nijak normálně jen přes ten internet? A ještě jsem se chtěla zeptat, jak jste se připravovali na zkoušky, jestli jste před tím chodili na nějaké kurzy, nebo rovnou bez nějakých větších příprav... Děkuju za odpovědi:)

Boobaloo
Příspěvky: 4
Registrován: 20 kvě 2011, 07:16
Bydliště: Stříbro, Plzeňský kraj, ČR

Re: Zkoušky

10 čer 2011, 11:55

Ahoj,

také tam chci studovat. Ale měla by sis asi nejdřív vybrat, co chceš studovat a potom si zjistit jaké zkoušky k tomu potřebuješ. Mně třeba stačí jenom TOEFL a srovnávací odborná zkouška NBDE part I. Vzhledem k tomu, že za každou zkoušku dáš nemalý peníz, bylo by pro Tebe výhodné si zjistit, které potřebuješ a jaké musíš mít minimální skore.

Ohledně placení je nejsnadnější si zajít do banky, požádat o embossovanou kreditku k účtu (Mastercard nebo Visa) a pak Tě nic nezaskočí, protože tyhle 2 karty jsou úplně všude bez problému akceptovatelné. Já mám Mastercard a ještě se mi nestalo, že bych s ní někde nezaplatil.

Zpět na „Studium na vysoké škole“