girltolk
Příspěvky: 1
Registrován: 30 říj 2011, 16:42

Univerzita bez stipendia

30 říj 2011, 16:49

Zdravím , snad všechny články co jsem zde četl se točily okolo přihlášek a žádosti o stipendium , proto bych se chtěl zeptat jestli školy berou přihlášky + žádosti o stipendium na stejnou uroven jako pouze přihlášky , protože já osobně bych například nepotřeboval stipendium a proto mě zajímá jestli je lehčí se na školu dostat pokud o stipendium nežádám a druhá otázka : průměry mého vysvědčení se pohybují od 1.6 do 1.8 proto jsem vybíral do užšího výběru školy , které dopadly v žebříčku od 36 - 101 místa , nejvýše postavenou byla University of New York mezi ty nejníže postavené patřila University of Kansas měl bych s takovýmto průměrem šanci se na tyto školy dostat ? děkuji za odpověd

Click&Study
Příspěvky: 3
Registrován: 01 pro 2011, 15:35

Re: Univerzita bez stipendia

01 pro 2011, 15:47

Ahoj,

je úplně jedno jestli žádáš o stipendium nebo ne. Univerzity přihlášky zvažujou zvlášt'.

Nezáleží pouze na průměru tvých známek. Jde o celý přihlašovací proces, který se skládá z více částí, například z personal statement, letter of reference atd. Tvůj průměr známek je velmi dobrý , proto si myslím, že s tím problém mít nebudeš. ;)

více info najdeš na: www.clickandstudy.com

Zpět na „Studium na vysoké škole“