Geor
Příspěvky: 10
Registrován: 19 lis 2009, 21:01

Spoluzaci v Cesku

22 lis 2009, 19:44

Ahoj,

chodim do tridy, kde prevazuje ta typicka ceska povaha (snad je jasne, co mam na mysli), proto se budu snazit o tom moc nemluvit, ale precejen je to velka vec a vyparit se ze skoly na rok bez toho aby si toho nekdo vsimnul taky nejde... :D

Proto se chci zeptat, jak se na vas vylet do USA divali vasi kamaradi a spoluzaci tady v Cesku? Kdy jste jim o tom rekli, pripadne jak se to dozvedeli?

Barbojicek
Příspěvky: 1
Registrován: 08 zář 2009, 21:13

Re: Spoluzaci v Cesku

04 pro 2009, 17:29

Ahoj!

Mám asi podobný problém :). Už jsem to sice pár kamarádům řekla, ale to jsou lidé, s kterými se vídám jen občas, protože nejsme ze stejného města. Reagovali výborně, kamarádka se dokonce rozbrečela, že to nevydrží, což mě pochopitelně potěšilo :D

Ale docela se bojim reakce spolužáků, to je fakt. Ještě na to je teda dost času, odjíždim až někdy v srpnu, ale stejně. Je hrozný se s nima třeba bavit o maturitě, maturitním plesu, jak co bude... když vim, že tohle s nima nebudu zažívat.

Takže vy, co jste už v USA byli, nebo tam momentálně jste - házejte tipy, jak nejdiplomatičtěji na to :)

Díky, Bára

Geor
Příspěvky: 10
Registrován: 19 lis 2009, 21:01

Re: Spoluzaci v Cesku

21 pro 2009, 23:40

Jo, to je presne ono. Planuji maturitni ples (to se dela ve tretaku, kdy budu pryc), jaky si zvoli do tretaku rozsireny predmet apod. a ja na to muzu jen mlcky prikyvovat. Asi bych to mel oznamit co nejdriv...

I tak ale privitam(e) jakykoliv nazor nebo zkusenost. :-)

PS: Kdyz jsem se na tohle forum zaregistroval, tak jsem o tom jen uvazoval. Dnes uz mam odevzadnou kompletni prihlasku, povoleni ze skoly i zaplacenou zalohu. Jde to vyridit fakt celkem rychle :-)

janča
Příspěvky: 12
Registrován: 31 pro 2009, 14:32
Bydliště: Zlín

Re: Spoluzaci v Cesku

28 úno 2010, 15:23

Ahoj, mám úplně stejný problém, vždycky když se bavíme o seminářích, o maturitě, tak můžu jen přikyvovat nebo odpovídat tak, že vlastně nic neřeknu :). Takže by se mi taky hodila nějaká rada :P

kackaaa
Příspěvky: 9
Registrován: 06 úno 2010, 11:47

Re: Spoluzaci v Cesku

02 bře 2010, 23:29

já to mám úplně stejně jako vy...ze třídy to ví jen jeden člověk - nejlepší kamarádka. plánuju to ostatním sdělit co nejpozděj, takže v červnu :P asi to tak bude nejlepší...

Mandarinka
Příspěvky: 2
Registrován: 24 říj 2010, 20:54

Re: Spoluzaci v Cesku

25 říj 2010, 11:55

Čauky,
koukám že všichni máme podobný pocity :)
My se celkem o maturitě bavíme, páč nás čeká nejspíš ta státní, tak se nad tím rozčilujeme a tak podobně. Nedávám to moc najevo, až budu mít 100% jistotu, že pojedu, tak se jim to budu snažit pomalu asi říct. Taky sem přemýšlela že jim to řeknu až někdy před vysvědčením...ale to by byla dobrá podpásovka, tak ještě uvidím :D
Jsem teď ve 3.ročníku a jako třída přispíváme na maturák atd..docela mě mrzí, že nebudu mít maturitní ples se svojí třídou. :(
(Zatím mám za sebou předběžnou přihlášku, testy a teď ve středu jedu na pohovor)

Zpět na „Volné téma“