janaA
Příspěvky: 8
Registrován: 17 čer 2008, 12:26

letenky a vše o agentuře

23 bře 2009, 15:21

byla jsem přes agenturu studyline v usa v los angeles na škole Kaplan. zaízené bylo vše i ubytování u rodiny což jsem měla fakt štěstí, protože jsem utéto rodiny vydržela celou dobu pobytu. často lidi nejsou spokojeni s rodinou a mění host family na nějaké jiné ubytování. Chtěla bych upozornit na skutečnost, že letenky nejsou zrovna nejlevnější pokud je objednáváte u české aagentury, je lepší zkusit pohledat na netu levnější variantu a samozřejmě čím dřív dopředu tím levnější letenka. po nabídce letenky se informujte zda lze měnit datum odletu, protože pokud letíte studovat na delší dobu může se stát že budete chtít po škole ještě cestovat a tak si pobyt prodloužit. já se měla po 16 týdnech výuky možnost cestovat 60 dní což je super :) vždycky se informujte na vše co vás napadne protože mě se stalo že letenka nešla prodloužit a proto mi propadla.na skutečnost jsem nebyla upozorněna dřív, že si nemohu změnit datum odletu.takže bacha ! jinak agentura ve všem vyhověla mým požadavkům takže až na letenku spokojenost :)

Zpět na „Agentury“